Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Brenen PolskaO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów firmy na podległym terenie

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • samodzielne planowanie działań związanych z realizacją targetów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana branża lakiernicza lub pokrewna)

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe (bez górnej granicy)

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy