Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Omega mocowania O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i regularna obsługa klientów na przydzielonym terenie.

  • Prowadzenie akcji promocyjnych

  • Zaangażowanie w realizację ogólnej koncepcji rozwoju firmy

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Tworzenie i utrzymywanie więzi handlowych z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu lub w budownictwie

  • Dyspozycyjność do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat B

  • Umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów, wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność i wola samodzielnego organizowania swojego czasu pracy.

  • Odpowiedzialność, kreatywność, pozytywne nastawienie

  • Determinacja i bezkompromisowa wola osiągnięcia sukcesu w oparciu o własną pracę.

To oferujemy

  • Ciekawa i dynamiczna praca z możliwością rozwoju

  • Umowa o pracę

  • Samochód służbowy oraz środki wspomagające sprzedaż

  • Możliwość uzyskania bardzo wysokiego wynagrodzenia w oparciu o wyniki sprzedaży

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej /po okresie próbnym/

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Omega mocowania

Omega jest w Polsce południowej liderem w dystrybucji zamocowań oraz narzędzi budowlanych. Naszą ofertę kierujemy do składów budowlanych, sklepów przemysłowych oraz wykonawców inwestycji budowlanych.

Przewiń do profilu firmy