Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • organizacja aktywnej sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży FMCG (mile widziane)

  • wykształcenie minimum średnie

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

  • wysoka kultura osobista

  • chęć zdobywania nowych umiejętności, w tym technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjnych

  • nastawienie na realizację celów

  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie, będącej liderem na rynku FMCG

  • pracę dynamiczną, pełną ciekawych wyzwań

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, pikniki rodzinne, karty przedpłacone oraz karty fitness i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Dystrybucja to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych budujemy długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy