Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Firma Handlowo-Usługowa Matpol Roman Sagan Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • sprzedaż produktów z oferty firmy

  • utrzymywanie stałej relacji z Klientami

  • rozwój sprzedaży

  • monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie analiz rynku

  • opieka handlowa nad obecnymi Klientami

  • stały kontakt z działem sprzedaży firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • operatywność i samoorganizacja

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole, komunikacji i negocjacji

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • specjalistyczne szkolenie z zakresu oferty oraz procesów produkcji

  • możliwość stałego rozwoju

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

Firma Handlowo-Usługowa Matpol Roman Sagan Sp. z o. o. Sp. k.

Firma Matpol to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuję się m. in. w:

- produkcji szyb zespolonych

- obróbce i przetwórstwie szkła

Zakład o powierzchni 3,8 tyś m² wyposażony jest w innowacyjne urządzenia do produkcji szyb zespolonych i obróbki szkła.

Współpracujemy z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski.

Więcej informacji o nas jest dostępnych na: www.matpol-skawina.pl

Przewiń do profilu firmy