Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GLUTENEX sp. z o.o.

4 50010 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży poprzez rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami Glutenex Sp. z o.o. nawiązywanie współpracy z nowymi

  • Generowanie zamówień na dystrybuowane produktów  w detalu i hurcie na podległym terenie działania

  • Realizacja celów dystrybucyjnych zgodnie z wytycznymi w zakresie ilości klientów w obsłudze, ilości dziennych wizyt oraz zamówień

  • Ekspozycja i komunikacja marek zgodnie ze strategią

  • Budowa długotrwałych relacji handlowych z klientami

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów

  • Egzekwowanie terminowego spływu należności

  • Bieżące raportowanie pracy

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Dbanie o powierzony towar i materiały reklamowe

  • Dbanie o zachowanie powierzonego samochodu w czystości i w dobrym stanie technicznym, dbanie o powierzony sprzęt

  • Terminowe rozliczanie dokumentów koniecznych do prawidłowego działania Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku poparte sukcesami w branży FMCG - warunek konieczny

  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Ponadprzeciętna motywacja do działania, optymizm i zaangażowanie

  • Łatwość w komunikacji i nawiązywaniu relacji

  • Pogodne, pozytywne usposobienie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w branży i przedsiębiorstwie o ogromnych perspektywach rozwoju opartych na najmocniejszych trendach konsumenckich

  • Pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

  • Pracę z wyjątkowymi produktami o najwyższej jakości

  • Dla osób ambitnych możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (jedną ze składowych wynagrodzenia jest prowizja od obrotu bez górnych limitów)

  • Wyposażenie w samochód służbowy (również do celów prywatnych), system mobilny i telefon oraz wszelkie narzędzia do pracy z klientem

O nas

GLUTENEX   to pierwsza w Polsce firma, której specjalnością jest produkcja żywności bezglutenowej (wyroby piekarnicze, cukiernicze, mąki, mieszanki, makarony...).

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel - dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe - łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz pozwalają cieszyć się szeroką gamą niepowtarzalnych smaków.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Regionalnych Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju. Specjalistów, którzy z pasją co najmniej taką jak nasza będą każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych klientów sukcesywnie poszerzając ich grono.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.