Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „MAJONEZY” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa w Kętrzynie, producent markowego Majonezu Kętrzyńskiego i Piernika Kętrzyńskiego poszukuje pracowników na stanowisko:

    Region: warmińsko - mazurski, mazowiecki, podlaski
    Miejsce zamieszkania: Ciechanów, Ostrołęka, Łomża i okolice

    ZADANIA:

    • Bieżąca obsługa klientów w regionie
    • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów
    • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców
    • Monitorowanie rynku
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Raportowanie działań sprzedażowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, samochód służbowy)
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 13.11.2017 r. klikając:
    Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”