Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 10.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

    Jesteśmy ogólnopolską szkołą zajmującą się prowadzeniem programów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, efektywnego przyswajania wiedzy, czytania i zapamiętywania. Ponad 17-letnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby naszego klienta, w sposób elastyczny dostosować program do jego potrzeb i wymagań. Proponujemy różne programy w zależności od grupy wiekowej.

    W zawiązku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy osób na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • łatwości w tworzeniu trwałych i wartościowych relacji z kontrahentami
    • gotowości do pracy i zaangażowania
    • kultury osobistej i etyki pracy
    • śmiałości i charyzmy
    • umiejętności pracy z dziećmi
    • użytkowania własnego samochodu w pracy (zwrot kosztów paliwa)

    Mile widziane:

    • umiejętność nawiązywania interakcji oraz zaciekawienia potencjalnych klientów podczas wystąpień publicznych
    • doświadczenie w sprzedaży lub branży edukacyjnej
    • umiejętności w zakresie negocjacji oraz osiągania wyznaczonych celów
    • znajomość tematu e-learningu oraz technik promowania tej formy kształcenia

    Oferujemy:

    • bardzo wysokie wynagrodzenie
    • możliwość dostępu do grupy klientów potencjalnie zainteresowanych nawiązaniem współpracy
    • możliwość osiągania nieprzeciętnych wyników pracy bez dużego nakładu czasu
    • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
    • szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • atrakcyjny system motywacyjny
    • elastyczny czas i gwarancja ciągłości pracy

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • bezpośredni kontakt z władzami placówek oświatowych
    • promowanie szkoły i jej programów edukacyjnych
    • pozyskiwanie nowych klientów (uczniów)
    • prezentowanie oferowanych przez nas materiałów edukacyjnych

    Podoba Ci się oferta naszej firmy?

    Jeżeli chcesz się z nami rozwijać i piąć po szczeblach kariery, zgłoś się!

    Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny należy przesłać przez kliknięcie przycisku APLIKUJ poniżej:

    Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki.

    Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.

    Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jed­no­lity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).