Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

    Importer i ogólnopolski dystrybutor marek:
    Bosch, Hawera, Leica, Lissmac, Milwaukee
    Więcej informacji o pracodawcy: http://www.profipartner.pl

    Siedziba firmy: Warszawa

    Obsługiwany region: dwa sąsiednie województwa

    Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • Realizowanie założonych planów sprzedaży,
    • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,
    • Profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych,
    • Pozyskiwanie nowych odbiorców,
    • Analiza rynku i sprzedaży,
    • Monitoring działań konkurencji,
    • Codzienne raportowanie pracy w CRM,
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • Obsługiwany teren: woj. pomorskie i zachodniopomorskie lub warmińsko-mazurskie i podlaskie lub tylko mazowieckie.
    Wymagania:
    • Doświadczenie branży narzędziowej,
    • Doświadczenie we współpracy z hurtowniami budowlanymi oraz budowami,
    • Min. rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - WARUNEK KONIECZNY,
    • Doświadczenie w sprzedaży drobnych PRODUKTÓW,
    • Wykształcenie min. średnie – najchętniej techniczne, budowlane,
    • Znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość programu Excel
    • czynne Prawo jazdy kat. B,
    • sumienność,
    • uczciwość.
    Oferujemy:
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja,
    • Cykl szkoleń produktowych,
    • Wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • Możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.

    CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Partner z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.