Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta - producenta w sektorze branży budowlanej
    poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, uważasz się za świetnego handlowca
    i jesteś nastawiona(-y) na osiąganie celów:

    WYŚLIJ APLIKACJĘ!

    Opis stanowiska oraz zadania:

    • realizacja przyjętych planów sprzedaży
    • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami na obsługiwanym terenie
    • monitorowanie i analiza działań konkurencji
    • raportowanie prowadzonych działań
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
    • umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów
    • nastawienie na realizację celu
    • sprawna obsługa programów z pakietu MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zależne od wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.