Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Soudal – największy na świecie międzynarodowy producent pian poliuretanowych i czołowy dostawca chemii budowlanej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Główna siedziba znajduje się w Belgii, a biura handlowe oraz spółki zależne w 130 krajach na całym świecie. Soudal powstał 50 lat temu i od 20 lat jest obecny na w Polsce.

    Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
    Przedstawiciel handlowy
    Miejsce pracy: woj. mazowieckie, podlaskie

    Zadania:

    • Realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy
    • Prowadzenie sprzedaży w oparciu o obecną bazę klientów
    • Pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie
    • Regularne raportowanie aktywności sprzedażowych
    • Gromadzenie informacji o lokalnym rynku i uzupełnianie handlowych baz danych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania i predyspozycje:

    • Umiejętność samodzielnej pracy, orientacja na cel oraz konsekwencja w działaniu
    • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami
    • Znajomość technik sprzedaży i zagadnień negocjacji
    • Czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
    • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży towarów lub usług będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego
    • Odpowiednie szkolenia
    • Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Administratorem danych jest Soudal Sp. z o.o., ul. Gdańska 7, 05-152 Czosnów, Cząstków Mazowiecki tel. 22 785 90 40, [email protected]. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest podjęcie czynności zmierzających do zawarcia umowy lub zgoda na przetwarzanie danych w przypadku udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody. Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. W stosownych przypadkach odbiorcami danych mogą być podwykonawcy techniczni administratora. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.