Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PH CONKRET Sp. z o.o. opierając się na 28-letnim doświadczeniu w branży paliwowej oferuje najwyższej jakości produkty i usługi. Dbamy o stały rozwój i silną pozycję na rynku, dzięki czemu jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem.

    Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować firmę!

    Miejsce pracy: woj. lubelskie, mazowieckie, podlaskie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
    • doświadczenie w branży paliwowej-warunek konieczny,
    • wysoka kultura osobista,
    • operatywność, motywacja do pracy,
    • obowiązkowość, sumienność i dokładność,
    • wysokorozwiniętych umiejętności dokonywania analizy, planowania pracy własnej,
    • orientacja na cel i samodzielność w realizacji zadań,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysokiego poziomu zaangażowania,
    • znajomość pakietu Microsoft Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zadania:

    • sprzedaż oraz aktywne pozyskiwanie kontrahentów według ustalonej strategii sprzedażowej oraz marketingowej, pozyskiwanie klientów na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego,
    • długoterminowe i efektywne zarządzanie współpracą z dotychczasowymi i nowymi klientami,
    • maksymalizacja sprzedaży,
    • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych.

    Kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie-podstawa i prowizja uzależniona od wyników pracy,
    • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
    • zaawansowane szkolenia,
    • możliwość rozwoju i awansu,
    • niezbędne narzędzia w pracy (tel., samochód, laptop) itp.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)
    klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. Z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm."