Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bolsius Polska to międzynarodowy producent wysokiej jakości świec i zniczy. Firma w ciągu 150 lat istnienia zbudowała silną pozycję w Europie, łącząc tradycyjny kunszt z nowoczesnymi technologiami produkcji. W Polsce firma jest obecna ponad od 20 lat; produkty firmy ze względu na swoją jakość i estetykę cieszą się zaufaniem konsumentów.

    Obecnie w związku z rozwojem działu sprzedaży w kanale tradycyjnym poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy
    Region: Podlasie
    Nr. Ref: PH/Podlasie

    Zadania na stanowisku:

    • Realizacja założonych celów handlowych przez obsługę klientów detalicznych i rozwój grupy odbiorców;
    • Obsługa akcji promocyjnych w podległym regionie, nadzór nad dystrybucją materiałów marketingowych;
    • Nadzorowanie realizacji zamówień;
    • Regularne raportowanie realizacji celów;
    • Obsługa lokalnych sieci z poziomu sklepu i centrali.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Znajomość lokalnego rynku detalicznego;
    • Wysokie zdolności interpersonalne;
    • Samodzielność, nastawienie na realizację celu;
    • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o pozycji lidera;
    • Narzędzia pracy – auto służbowe, telefon komórkowy;
    • Szkolenia zawodowe.

    Zgłoszenia w postaci CV i listu motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w przesyłanym przeze mnie zgłoszeniu  (w tym CV i liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych z moim udziałem (zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
    bottom