Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku z projektem realizowanym dla naszego klienta, lidera na rynku w branży spożywczej firmy WAWEL

    – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: województwo podlaskie

     Zakres obowiązków:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie
    • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów firmy
    • przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
    • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
    • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • doświadczenie we współpracy ze sklepami tradycyjnymi, sieciami lokalnymi  i hurtowniami
    • rozwinięte umiejętności sprzedażowe, umiejętność korzystania z narzędzi sprzedażowych i analizy wyników
    • umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej
    • łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z klientami
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • umowę zlecenie
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon i mobilny system raportowy)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet benefitów proponowanych przez firmę
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych”.