Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijająca się firma dystrybucyjna z segmentu produktów FMCG poszukuje do swojej firmy osób na stanowisku:

    Przedstawicieli handlowych

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Raportowanie wyników pracy
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Monitorowanie rynku poprzez analizę konkurencji
    linia

    Wymagania:

    • Wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu zarządzania sprzedażą
    • Rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Zdolność do analizy wymagań i oczekiwań klienta
    • Zaangażowanie w wykonane obowiązki
    • Prawo jazdy KAT B
    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży fmcg (chemia gospodarczej)
    • Mile widziane osoby z własną działalnością
    linia

    Oferujemy:

    • Stabilną prace
    • Prowizyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Rozwój kariery zawodowej

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)