Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla spółki Dräger Safety Polska Sp. z o. o.poszukujemy osoby na stanowisko:

    Teren: woj. podlaskie

    Województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie

    OPIS STANOWISKA

    • Efektywny rozwój podległego rynku poprzez zarządzanie relacjami z klientem i opiekę nad klientem
    • Sprzedaż rozwiązań marki Dräger w postaci sprzętu ochrony osobistej i systemów bezpieczeństwa
    • Prezentacje i promowanie sprzętu marki Dräger
    • Zbieranie informacji rynkowych dotyczących systemów bezpieczeństwa
    • Sporządzanie raportów sprzedażowych, uczestnictwo w przetargach, negocjacjach, aukcjach

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane ukończenie kierunku:
      Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
    • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży,
    • Komunikatywny j. angielski (dokumentacja techniczna i szkolenia w j. angielskim)
    • Znajomość Pakietu Office w stopniu dobrym,
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    NASZA OFERTA

    Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii safety zatrudniającą ponad 13,000 pracowników na całym świecie wiemy, jak ważny jest każdy pracownik naszej firmy. Bez ich entuzjazmu, odwagi i osobowości nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj: światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej i bezpieczeństwa. Dlatego pracujemy nad poprawą życia naszych pracowników, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

    Jako kandydatowi możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Praca w pełnym wymiarze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Indywidualna ścieżka rozwoju,
    • Pakiet benefitów,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Cotygodniowe witaminy w postaci dostępnych świeżych warzyw i owoców
    • Spotkania, wyjazdy integracyjne.

    Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.