Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Miejsce pracy:
mazowieckie, lubelskie, podlaskie

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy na podległym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie miesięcznych i rocznych planów sprzedaży oraz polityki cenowej produktów
  • Utrzymywanie u obsługiwanych klientów stałego, optymalnego zapasu produktów
  • Utrzymywanie ustalonego standardu merchandisingu we wszystkich sklepach
  • Realizacja akcji promocyjnych u wszystkich obsługiwanych klientów

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Silne nastawienie na cel i osiąganie wyników
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia
  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń w dynamicznym środowisku pracy
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy