Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

STALCOO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad klientami firmy w przydzielonym regionie

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • prezentacja oferty handlowej powierzonym klientom

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - mile widziane w branży budowlanej, narzędziowej na podobnym stanowisku.

  • dobrej znajomości lokalnego rynku

  • wykształcenie min średnie

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

  • umiejętności pracy w zespole

  • praktycznej znajomości Ms Office

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

STALCO

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma

o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Województwo:

Lubelskie (powiat: włodawski, radzyński, parczewski, łukowski, lubartowski, bialski),

Mazowieckie (powiat: m. Siedlce, sokołowski, siedlecki, łosicki),

Podlaskie (powiat: siemiatycki, bielski)