Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

REMI s.c.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odwiedzanie i prezentacja produktów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach

  • Sprzedaż w placówkach oświatowych pomocy dydaktycznych naszej produkcji

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Pozyskiwanie nowych partnerów

  • Realizacja planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy w terenie

  • Samodzielność i chęć do rozmów

  • Umiejętność stawiania sobie celów i ich osiąganie

  • Minimum 2 lat praktyki w samodzielnym kierowaniu samochodu – prawo jazdy kategoria B

  • Niekaralność, brak nałogów

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów w szkołach i przedszkolach

To oferujemy

  • Olbrzymie wsparcie w osiągnięciu zadań

  • Całe zaplecze osób wspomagające sprzedaż – biuro, faktury, wysyłki, serwis itd.

  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, internet, laptop, tablet, materiały zdjęciowe, promocyjne, filmy, szkolenia

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów zwiększających skuteczność działań

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

REMI s.c.

Od 30 lat jesteśmy na rynku polskim i międzynarodowym w szkołach i przedszkolach.

Nasz zespół to grupa kreatywnych ludzi szukający innowacyjnych rozwiązań.

Tworzymy nowe marki i nowe metody działań - KORBO SPAGHETTI REMI STEAM.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy do naszego zespołu osób kreatywnych, chętnych się rozwijać i zarabiać.

Chcesz być z nami? Prześlij CV