Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MEDCHART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 5007 500 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Aktywna opieka nad powierzonymi leadami.

• Samodzielne pozyskiwanie nowych kontaktów (cold calling, door-to-door, etc.).

• Prowadzenie działań sprzedażowych zarówno off-line, jak też on-line.

• Przeprowadzanie skutecznych prezentacji produktu.

• Opieka nad stałymi klientami.

• Systematyczna praca w CRM.

• Współpraca z innymi działami firmy (BOK, marketing, IT).

• Poszerzania wiedzy na temat produktu, nowych technologii oraz otoczenia prawnego.

• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która:

• Jest wewnętrznie zmotywowana do pracy i produktywna w działaniach handlowych.

• Jest gotowa samodzielnie pozyskiwać nowe kontakty (cold calling, door-to-door, etc.).

• Potrafi przeprowadzić skuteczną prezentację produktu.

• Jest biegła w obsłudze komputera i gotowa na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie IT.

• Ma potrzebę doskonalenia i chęć poszerzania wiedzy.

• Posiada aktywne prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie, premie miesięczne i dodatkowe benefity.

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

  • Dobrą atmosferę, zgrany zespół i podmiotowe traktowanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

MEDCHART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W MEDchart tworzymy nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie wspierające personel medyczny.

Towarzyszymy naszym użytkownikom oszczędzając ich czas i wysiłek, podnosząc tym samym jakoś obsługi i dbając o komfort pacjentów.

Naszymi klientami są placówki prywatne: gabinety specjalistyczne, kliniki oraz przychodnie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy, aby w przesłanej aplikacji określić możliwy termin rozpoczęcia pracy.