Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Anna Basiak AGRAPLANTO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa punktów dystrybucji

  • Pozyskiwanie nowych klientów i punktów dystrybucji

  • Promocja produktów oraz marki

  • Udział w targach i eventach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: minimum 3 lata w branży B2B

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Umiejętności handlowe oraz znajomość technik negocjacyjnych

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie, uczciwość

To oferujemy

  • Umowę o pracę (podstawa + prowizja)

  • Samochód służbowy

  • Możliwość awansu

  • Wyłączność terytorialna

  • Profesjonalne szkolenie produktowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Anna Basiak AGRAPLANT

Pracuj z nami ‼️

Jesteśmy producentem nowoczesnych preparatów biologicznych i innowacyjnych rozwiązań dla gleby, roślin i zwierząt.

Przewiń do profilu firmy