Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

MAN Truck & Bus PolskaO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż pojazdów nowych;
  • realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie;
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • negocjacje cenowe zgodnie z wytycznymi firmy;
  • planowanie, prowadzenie i raportowanie działań sprzedażowych;
  • specyfikowanie pojazdów;
  • optymalny dobór zabudów i wyposażenia dodatkowego oferowanego przez kooperantów;
  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów zgodnie z procedurami;
  • przeprowadzanie analizy rynku w danym obszarze;
  • budowa, uzupełnianie i aktualizacja bazy danych;
  • odpowiedzialność za proces sprzedaży od momentu złożenia oferty do wydania pojazdu włącznie;
  • wsparcie działań marketingowych w regionie;
  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami;
  • dbanie o dobre imię, prestiż i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość lokalnego rynku transportowego;
  • pasja do sprzedaży bezpośredniej;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • dobra znajomość budowy pojazdów ciężarowych;
  • silna motywacja i orientacja na cele i wyniki;
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta;
  • komunikatywność, samodzielność i systematyczność;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C lub C+E).

To oferujemy

  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie.

MAN Truck & Bus Polska

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną - naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

Przedstawiciel Handlowy, podlaskie