Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SYLVECO RADOSŁAW PIELA

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

  • Opieka nad powierzonym portfelem Klientów firmy na podległym terenie

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do pracy ukierunkowane na osiągnięcie wyznaczonych celów

  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Samodyscyplina i umiejętność organizowania pracy własnej

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego

  • Program profesjonalnych szkoleń

  • Niezbędne narzędzia do pracy na wykonywanym stanowisku (telefon, komputer)

  • Możliwości pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • Baza klientów

  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów m.in. takich jak: Karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

Firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

Naszą pasję przekuliśmy w sukces rozwijając się z lokalnej rodzinnej manufaktury do lidera na rynku kosmetyków naturalnych, którego produkty są rozpoznawane i cenione przez klientów w całym kraju.

Nasze marki – SYLVECO, SYLVECO dla dzieci, BIOLAVEN, VIANEK, ALOESOVE, DUETUS oraz ROSADIA stworzone zostały z myślą o świadomych, wymagających klientach, którzy wybierając zdrową, naturalną pielęgnację wiedzą, że zapewniają swojej skórze wszystko, czego naprawdę potrzebuje.

Wizytówką SYLVECO jest zawartość naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie surowców roślinnych oraz ekstraktów z typowych dla Polski ziół, na których bazują nasze produkty. Starannie dobrane składniki i dopracowane receptury gwarantują doskonałą jakość kosmetyków, które oferujemy. Wiemy również, że doznania wizualne i zapachowe są dla klientów równie istotne, jak skuteczne działanie kosmetyku, dlatego też dbamy o to, by nasze produkty miały piękne, naturalne zapachy i proste, lecz niebanalne opakowania.

Siłą SYLVECO jest nasz zespół – młodzi, pełni pomysłów i energii do działania ludzie. Nie ma tu miejsca na stagnację, stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie. Jesteśmy osobiście zaangażowani w proces produkcji, nadzorując każdy jej etap. Wszystkie nowe kosmetyki testujemy sami, zanim przekażemy je w ręce naszych odbiorców. Oferując naszym klientom kolejne produkty dzień po dniu udowadniamy, że połączenie wiedzy, doświadczenia i inspiracji naturą daje najlepsze efekty.

Potwierdzeniem jakości kosmetyków firmy SYLVECO są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy podczas naszej wieloletniej działalności. Dla nas jednak największym osiągnięciem i wyrazem uznania jest zaufanie naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.