Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • wdrażanie akcji promocyjnych u klientów, dystrybucja materiałów reklamowych
  • monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Grupy Otmuchów w obsługiwanych sklepach detalicznych

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • doświadczenie w rozmowach z klientem
  • otwartość na nowe wyzwania
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonego celu
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię miesięczną uzależnioną od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

Chcesz pracować w środowisku, w którym dużo się dzieje?

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przedstawiciel Handlowy, podlaskie