Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Abex sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy (sieci handlowe, hurtownie)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej na stanowisku przedstawiciel handlowy
  • Znajomość branży elektrotechnicznej
  • Umiejętność prezentowania ofert handlowych i negocjowania warunków współpracy
  • Prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Wysokie zdolności interpersonalne z zakresu negocjacji, prezentacji, organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w prężnie rozwijającej się firmie z branży elektrotechnicznej
  • Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

O nas

“ABEX” z siedzibą w Szczecinek jest firmą z 30-letnią tradycją.

Obecnie głównym elementem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych, w których skład wchodzą:

Serie gniazd i włączników podtynkowych

Serie Gniazd i włączników natynkowych

Skrzynki rozdzielcze

Rozgałęźniki i wtyczki

Prowadzimy sprzedaż całego asortymentu elektro-osprzętu poprzez sieć hurtowni, oraz marketów na terenie całego kraju.

Przedstawiciel Handlowy, podlaskie