Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

  • Wdrażanie standardów sprzedażowych, również w obszarze merchandisingu

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów i rozwój dystrybucji

  • Aktywne poszerzanie bazy klientów

  • Raportowanie wyników swoich działań

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w rynku tradycyjnym lub FMCG

  • Masz prawo jazdy kat B i jesteś gotowy do częstych podróży służbowych

  • Potrafisz pracować pod presją czasu, wyniku i priorytetyzacji zadań

  • Jesteś komunikatywny i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę i współpracować w zespole

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Potrafisz obsługiwać Microsoft 365 w stopniu podstawowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży zoologicznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę z produktami wysokiej jakości

  • Narzędzia pracy: smartfon, tablet, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy poprzez kompleksowe wdrożenie, uczestnictwo w szkoleniach i awanse wewnętrzne

  • Możliwość przyłączenia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Jesteśmy polską firmą, która od 38 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy i AmiPlay z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 600 osób w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy