Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HOVET - ZBIGNIEW SIWIEC, PIOTR DARDZIŃSKI sp.j.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która zajmie się wdrożeniem nowej marki na rynku zoologicznym poprzez aktywne budowanie i poszerzanie bazy Klientów na terenie wyznaczonego regionu.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientem,

  • Kreatywność i wytrwałość w osiąganiu celów sprzedażowych,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (minimum 1 rok), mile widziana branża zoologiczna,

  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie realizacji zamówień,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,

  • Samodzielność, zaangażowanie i dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia uzależniona od wypracowanej marży),

  • Umowę o pracę,

  • Służbowe auto, laptop oraz telefon,

  • Kartę Multisport,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Hovet Sp. j to wiodąca hurtownia leków weterynaryjnych i artykułów zoologicznych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy