Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
  • Aktywny nadzór nad ofertami i bieżącymi zamówieniami w porozumieniu z klientem lub kierownikami budów,
  • Negocjacje cenowe z klientem oraz dostawcami,
  • Planowanie, zlecanie i koordynowanie dostaw,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów oraz budowa siatki sprzedażowej,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Doradztwo techniczne,
  • Kompletacja i nadzór nad dokumentacją.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji i architektury,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość obsługi oprogramowania do odczytu i edycji plików .dwg (AutoCAD),
  • Sprawność w obsłudze komputera i programów biurowych,
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • Nowoczesne narzędzia pracy, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

BLACHPROFIL 2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.eu znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN oraz LINEA, płyty warstwowe CorePIR, CorePUR I CoreWOOL, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI.

Przedstawiciel Handlowy, podlaskie