Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DM LEX Sp. z o.o

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

Na jakim aktualnie etapie kariery lub rozwoju zawodowego jesteś?

  • Czego oczekujesz od wymarzonej pracy lub współpracy?

  • Co w pierwszej kolejności chciałbyś/chciałabyś uzyskać a jakich problemów się pozbyć?

  • Dlaczego powinniśmy na ciebie postawić?

  • Zaskocz nas a my pozytywnie zaskoczymy Ciebie. Być może dołączysz do najlepszych z najlepszych?

Budujemy fantastyczny projekt w branży sprzedażowej, dlatego nawiążemy współpracę z: Doświadczonymi Handlowcami

Przewiń do profilu firmy