Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Procam Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne realizowanie celów sprzedażowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem oraz wsparcie merytoryczne na podległym terenie

  • poszerzanie bazy o nowych klientów

  • organizowanie spotkań i warsztatów dla klientów

  • wdrażanie zaproponowanych rozwiązań u klientów

  • udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie rolniczym

Nasze wymagania

  • osobie szukającej pracy w handlu w branży rolniczej

  • doświadczeniu w branży rolniczej (handel środkami do produkcji rolnej) lub doświadczeniu w handlu

  • wiedzy związanej z zakresu doradztwa środków ochrony roślin

  • determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu

  • umiejętności samodzielnego efektywnego planowania pracy

  • motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji

  • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)

  • wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnym nastawieniu do ludzi

To oferujemy

  • umowa o pracę jest u Nas standardem

  • zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie

  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej

  • zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad

  • gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały proces szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Od ponad 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 350 osób zatrudnionych w 30 oddziałach. Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy