Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grafen Europe Sp. z o.o

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne rozwijanie powierzonego rynku w segmencie profesjonalnych urządzeń gastronomicznych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • bieżąca współpraca z klientami i wsparcie w obszarach produktowo – sprzedażowych

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych firmy

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku przedstawiciel handlowy - mile widziane w branży HoReCa lub pokrewnej

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych

  • zorientowanie na wynik oraz zdeterminowanie w dążeniu do celu

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie

  • otwartość na zmiany

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grafen to ludzie

Tworzymy zespół profesjonalistów i pasjonatów, dzięki którym z roku na rok budujemy zaufanie naszych klientów. Chcemy, aby urządzenia Grafen w coraz większym stopniu wspomagały profesjonalnych szefów kuchni w ich codziennej pracy, dlatego:

Szkolimy - dbamy zarówno o własny rozwój i jednocześnie dzielimy się wiedzą naszymi dystrybutorami. Chcemy aby nasi partnerzy handlowi czuli się pewnymi siebie profesjonalistami i byli kompetentnymi doradcami. To dzięki nim, nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Doradzamy - podpowiadamy najlepsze rozwiązania dla biznesu.

Projektujemy - oferujemy kompleksowe opracowanie projektu konceptu gastronomicznego

Dostarczamy - najlepsze technologie i jakość od europejskich producentów urządzeń gastronomicznych

Przewiń do profilu firmy