Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

CRE Polskie ePłatności

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług finansowych oraz obsługę bieżących Klientów znajdujących się w opiece biznesowej spółki na przydzielonym terenie.

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych.

  • Nawiązywanie współpracy oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych.

  • Przygotowywanie raportów, ofert handlowych i monitorowanie rynku.

Nasze wymagania

  • Posiadanie min. 2-letniego, popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży produktów lub/i usług w sektorze B2B (mile widziane doświadczenie handlowe w branży płatności elektronicznych).

  • Wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami, bardzo dobrej organizacji czasu pracy, nastawienia na realizację celów.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

  • Swobodnego posługiwania się w codziennej pracy komputerem (Microsoft Office, oraz innymi aplikacjami dla sieci sprzedaży min. CRM).

  • Szukamy osób pełnych entuzjazmu, samodzielnych, zainteresowanych rozwojem w branży płatności elektronicznych.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy: (samochód służbowy, kartę paliwową, laptop, telefon, materiały marketingowe, wsparcie merytoryczne oraz wdrożenie do pracy i pakiet szkoleń).

  • Możliwość korzystanie z benefitów pozapłacowych na zasadach PeP, m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne i wiele innych…

  • Elastyczne formy zatrudnienia: UoP lub B2B, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.

  • Jest również stała możliwość korzystania z biura regionalnego według potrzeb.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Przewiń do profilu firmy