Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

VETAMED Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu sprzedażowego.

  • Sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych klientów.

  • Przekazywanie klientom wiedzy produktowej.

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami weterynarii oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem weterynaryjnym.

  • Współpraca ze sklepami/sieciami zoologicznymi oraz hurtowniami weterynaryjnymi.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Monitoring rynku oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży weterynaryjnej, zoologicznej lub farmaceutycznej (przedstawiciel medyczny/apteczny).

  • Nastawienie na cel i wynik sprzedażowy.

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.

O nas

VETAMED to nowoczesna, polska firma z obszaru ochrony zdrowia zwierząt. Naszą misją i celem są działania mające na celu polepszanie stanu ich zdrowia. Koncentrujemy się na opracowywaniu specjalistycznych produktów dla branży: weterynaryjnej i zoologicznej oraz dostarczamy produkty z zakresu pielęgnacji i akcesoriów dla zwierząt.