Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy – Polska Zachodnia

BEEWORKO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kanałów dystrybucji
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Prowadzenie prezentacji produktowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży dla aktywnych klientów
  • Bieżące raportowanie wyników
  • Śledzenie trendów w branży, monitoring rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Gotowość do podróż służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania celów sprzedażowych
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży dilerów fiskalnych i/lub integratorów i/lub gastronomii będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię od realizacji sprzedaży i premię roczną
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

Dla naszego Klienta niekwestionowanego lidera w branży wag sklepowych i przemysłowych, dostawcy rozwiązań dla gastronomi, systemów POS oraz pakowarek próżniowych poszukujemy Inżyniera Sprzedaży.

Przedstawiciel Handlowy – Polska Zachodnia, wielkopolskie