Przedstawiciel handlowy

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.O firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Nowo powstały portal sprzedaży aukcyjnej maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz rolnictwa.

Poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych przedmiotów (maszyn i urządzeń) do sprzedaży w formie licytacji na portalu
  • zawieranie umów pośrednictwa w sprzedaży
  • weryfikacja i ocena stanu technicznego maszyn
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej / video
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • samodzielność i zaangażowanie
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • własny samochód oraz prawo jazdy
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz maszyn rolniczych i budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • korzystne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • swobodę w prowadzeniu własnych działań handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy