Przedstawiciel Handlowy

HENRYK MROWIEC PRZEDS.PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MADEX"O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum sprzedaży tapet i materiałów wykończeniowych wnętrz MADEX powstało w 1993 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz koncentracji na potrzebach klientów nasza firma osiągnęła główny priorytet - największy wybór oraz najniższe ceny w kraju.

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem tapet ściennych i pasów wykończeniowych, kasetonów sufitowych i listew wykończeniowych, oklein meblowych, listew przypodłogowych, mat łazienkowych, cerat i innych a także producentem rolet okiennych, karniszy i klejów.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie współpracy z obecnymi.
  • Przedstawianie oferty handlowej oraz obsługa posprzedażowa.
  • Realizacja i rozwój strategii handlowej, planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.
  • Śledzenie rynku i utrzymujących się trendów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie również we współpracy z dużymi sieciami handlowymi i hurtowniami. Mile widziane doświadczenie w branży materiałów wykończenia wnętrz, budowlanymi oraz pokrewnymi.
  • Umiejętność praktycznego wykorzystywania technik sprzedaży i negocjacji.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, komputer).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy