Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

iJOB Sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego klienta, producenta produktów spożywczych FMCG w związku z rozwojem kategorii soków naturalnych i wprowadzeniem na rynek nowej marki poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży,
  • współpraca z sieciami sklepów,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego minimum 1 rok  na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami sklepów
  • Dobrej znajomość programów MS Office
  • Zaangażowania w działaniu
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzeń złożony z wynagrodzenia stałego i premii uzależnionej od realizacji budżetu,
  • praca z innowacyjnym produktem na szybko rosnącym rynku,
  • niekorporacyjne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia (samochód, telefon, laptop).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy