Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent profesjonalnych taśm malarskich marki Blue Dolphin Tapes
    poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy:

    Opis stanowiska:

    • aktywne wspieranie sprzedaży w przydzielonym obszarze rynku
    • rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    •  przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • narzędzia do pracy: samochód, telefon, tablet
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stałe wynagrodzenie + premię uzależnioną od efektów pracy
    • otwarte i wspierające środowisko pracy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży,
    • komunikatywność, samodzielność, spostrzegawczość
    • otwartość na nowe rozwiązania sprzedażowe
    • umiejętności negocjacyjne
    • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
    • mile widziane osoby ze znajomością branży budowlanej

    Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienia na umowę o pracę
    • przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja +premia)
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)
    • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań
    • ubezpieczenie grupowe na życie
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych