Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu. Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

    stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    (REF. PH/POM/WM)
    Praca w trybie Home Office; obsługa województw pomorskiego i warmińsko - mazurskiego; podległość - Biuro Handlowe w Głuchowie k. Torunia

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług klientom biznesowym,
    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne,
    • prawo jazdy.

    Zadania:

    • profesjonalna obsługa klientów na terenie ww. województw,
    • doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,
    • sporządzanie określonej standardami dokumentacji sprzedażowej,
    • raportowanie wyników pracy.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy,
    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
    • wsparcie w postaci szkoleń produktowych, handlowych i językowych,
    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
    • pakiet socjalny,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).
    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
    Prosimy o załączenie wybranej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji" lub „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do odwołania zgody.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.