Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

WIPER sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
WIPER Sp. z o.o., to uznany polski producent odpływów prysznicowych ze stali nierdzewnej
www.wiper.pl

Poszukujemy przedstawicieli handlowego do obsługi klientów
na terenie całej Polski

Obowiązki:

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy
  • realizacja założonych planów handlowych
  • praca mobilna na przyznanym terenie Polski

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu
  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • znajomość branży sanitarnej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • komunikatywność, aktywność w działaniu
  • odpowiedzialność, konsekwentność
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego
  • wykształcenie minimum średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do podróży służbowych i noclegów poza miejscem zamieszkania
  • udział w targach branżowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • możliwość udziału w szkoleniach zwiększających kompetencje,
  • pracę w zgranym zespole w pozytywnej atmosferze.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku,
prosimy o przesłanie CV, klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy