Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Kolanko - Pri Sp. z o. o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą działającą na rynku krajowym od 1992 r. Proponowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ściekowych, przemysłowych i technologicznych, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:
w dziale sieci zewnętrznych wod-kanNumer ref.: Miejsce pracy: województwo pomorskie (praca w terenie terenie – region: Starogard Gdański – Kościerzyna – Chojnice – Świecie)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługę dotychczasowych klientów
  • tworzenie ofert handlowych oraz doradztwo techniczne
  • realizowanie założonych celów handlowych
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży
  • monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum 2 lata
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • wsparcie merytoryczne

Zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku poniżej lub osobiście w siedzibie Firmy.

KOLANKO - PRI Sp. z o.o.
ul. Zielona 20
83-200 Starogard Gdański

www.kolanko.com.pl

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)".

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy