Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

NUTRIFARM Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

NUTRIFARM SP. Z O.O. – Dystrybutor suplementów i odżywek dla sportowców poszukuje pracownika na stanowisko:

Teren pracy woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie

Kluczowe obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • aktywna obsługa i pozyskiwanie nowych klientów
  • wdrażanie nowości produktowych
  • monitoring działań konkurencji
  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w bezpośredniej obsłudze klientów
  • znajomość rynku suplementów diety i odżywek dla sportowców (będzie bardzo mocnym atutem)
  • silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • karty Multi Sport
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny)
 za pomocą przycisku APLIKUJ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy