Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego do obsługi klientów rynku tradycyjnego i nowoczesnego (hipermarkety , supermarkety , CC)

Zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Budowanie dystrybucji produktów u podległych klientów
  • Aktywna realizacja promocji
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Od kandydatów oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG i znajomości lokalnego rynku
  • Umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i pracy zespołowej
  • Zaangażowania w realizację zadań, samodzielności, inicjatywy i dyspozycyjności
  • Szerokiej wiedzy z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe)
  • Znajomości obsługi komputera, prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z systemem premiowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

ZGŁOSZENIA (CV, referencje, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy