Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów wśród lokalnych sieci handlowych na podległym terenie

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy w obsługiwanych sieciach/hurtowniach

  • Realizacja zadań dystrybucyjnych

  • Umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami

  • Monitorowanie obecności i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów firmy w obsługiwanych sieciach lokalnych

  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w mobilnym systemie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia we współpracy z Klientami Kanału Tradycyjnego – mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu

  • Dyspozycyjności

  • Zaangażowania w realizację wyznaczonych zadań, rzetelności, lojalności oraz inicjatywy w działaniu

  • Wykształcenia min. średniego

  • Podstawowych umiejętności analitycznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, i’pad, samochód)

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Intensywną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.

POLMOS Bielsko-Biała SA to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce. Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy