Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Sumin D.Czabańska W. Czabański i Wspólnicy Sp.j.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma „Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp. j. konfekcjoner środków ochrony roślin oraz hurtownia ogrodnicza poszukuje osoby na stanowisko:

Polska północno-wschodnia

obsługującego sklepy, centra ogrodnicze, sieci handlowe.

W skład regionu (miejsce pracy) wchodzą województwa: pomorskie i warmińsko – mazurskie.

Obowiązki:

  • rozwijanie i obsługa sieci sprzedaży na podległym terenie
  • realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
  • sporządzania raportów z wykonywanych działań
  • doradzanie w zakresie produktowym
  • udział i organizowanie akcji promocyjnych dla klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane z zakresu ogrodnictwa, rolnictwa, agronomii, ekonomiki, itd.
  • konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów
  • przedsiębiorczość, samodzielność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, analityka myślenia
  • znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy na wyznaczonym terenie, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie działającej firmie
  • motywujący system wynagrodzeń, uzależniony od wyników
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, itp.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

temat maila - Operator maszyn produkcyjnych.

zapraszamy na: www.sumin.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy