Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MONDEX ANNA I JERZY AFFEK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami

  • realizacja celów sprzedażowych na poziomie min. 100 tys. miesięcznie

  • prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze wymagania

Poszukujemy osób znających branżę AGD, posiadających doświadczenie i sukcesy w sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz (niezbędne), wykazujących się wysokimi umiejętnościami sprzedażowymi, nastawionych na realizację celów.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dostęp do ponad 6 000 indeksów produktowych oraz ciągłych nowości

  • wysokie wynagrodzenie przy sprzedaży ponad 100 tys. miesięcznie

  • transparentny i motywacyjny system wynagradzania

  • profesjonalne i nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, Ipad z dostępem do nowoczesnej aplikacji mobilnej)

  • współpracę w ramach umowy o pracę

  • specjalny rabat pracowniczy na produkty z oferty Mondex

  • ubezpieczenie grupowe na życie

MONDEX ANNA I JERZY AFFEK SPÓŁKA JAWNA

Firma Mondex działa od 1986 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem wiodących marek w branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Więcej o firmie na www.mondex.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby powinny posiadać

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • dynamikę w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży AGD nieelektrycznego i wyposażenia wnętrz

  • prawo jazdy kat B