Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Automatech Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań w zakresie oferty firmy
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie relacji i współpraca z klientami już pozyskanymi
  • Samodzielne tworzenie ofert dla klientów na rozwiązania i usługi techniczne
  • Dbałość o wysoki poziom doradztwa technicznego i sprzedażowego
  • Raportowanie odbytych wizyt i spotkań
  • Wizyty na wskazanych imprezach targowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w negocjacjach b2b- praktyka w podobnym charakterze przy sprzedaży produktów dla przemysłu
  • Znajomość języków: angielski i/lub niemiecki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Duża kultura osobista
  • Samodzielność
  • Chęć poznawania nowych technologii

To oferujemy

  • Samochód służbowy / praca w terenie
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Interesującą pracę w młodym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju- szkolenia w Polsce i zagranicą

Automatech Sp. z o.o.

Automatech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym w branży automatyki przemysłowej, wdrażającym nowoczesne rozwiązania w zakresie sterowania, montażu szaf sterowniczych oraz sprzedaży automatyki dla przemysłu.

Przedstawiciel Handlowy, pomorskie