Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GLOBGRANIT LOGISTIC S.A

Przedstawiciel Handlowy

GLOBGRANIT LOGISTIC S.AO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój rynku poprzez aktywne pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie

  • Raportowanie z wykonanych działań

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Minimum jednoroczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Otwartość na zmiany, chęć nauki i rozwoju w zawodzie

  • Gotowości do podróży służbowych

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Motywujące warunki finansowe

  • Program rozwoju kompetencji i jasną ścieżkę awansu

  • Umowę o pracę

Tak się u nas pracuje