Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ProfixO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie polityki handlowej oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w podległym regionie

  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów

  • Rozbudowa sieci sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży narzędziowej i BHP)

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany profil techniczny)

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dodatkowy urlop

Profix

PROFIX Sp. z o.o. wiodąca firma w branży narzędziowej. Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Od ponad 25 lat z powodzeniem działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP.

Przewiń do profilu firmy