Klimas Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 27 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży w szczególności wsparcie przy wyborze produktów,

  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia Sprzedaży,

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami,

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży do Przełożonego i Działu Wsparcia Sprzedaży,

  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM,

  • Poszukiwanie nowych Klientów.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Nastawienie na osiąganie celów,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.

  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach

  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje