Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

JS Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się utrzymaniem i nawiązywaniem współpracy z Klientami na powierzonym rejonie: woj. wielkopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Obsługą punktów sprzedaży, w tym m.in. negocjowaniem umów, utrzymywaniem standardów, szkoleniem Klientów, wprowadzaniem nowych produktów oraz promocji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziana znajomość branży)

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w działaniu

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w pokonywaniu długich tras

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań

  • samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet

  • możliwość udziału w szkoleniach i spotkaniach branżowych

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie uzależnione od wyników sprzedażowych

JS Sp. z o.o.

Od 1991 roku firma prowadzi sprzedaż hurtową bielizny, rajstop, skarpet i odzieży. Obecnie posiadamy największe w Polsce Centrum Dystrybucji o powierzchni całkowitej ok. 8 500 m2. Firma JS jest też właścicielem marek La Vantil i Grejs. Posiadamy ponad 15 sklepów, które położone są w centrach handlowych i przy głównych ulicach miast w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy